Jesteśmy obecni w ponad 35 krajach na 5 kontynentach!

W 2008 roku wzięliśmy udział w pierwszych, zagranicznych targach kosmetycznych w Rydze i od tego czasu firma Beliso nieustannie rozwija swoją działalność eksportową. Jesteśmy obecni na najważniejszych tego typu wydarzeniach na całym świecie, m.in. na targach Cosmoprof w Bolonii, w Las Vegas i w Hong Kongu, na targach w Paryżu, Amsterdamie, Nowym Jorku, Moskwie, Istambule i Dubaju. Każde takie wydarzenie to ogromna dawka wiedzy o trendach, potrzebach i oczekiwaniach różnorodnych rynków – a także nowe kontakty, dzięki którym nieustannie się rozwijamy.

Nasze kosmetyki dostępne są na wielu rynkach europejskich, m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Austrii, Grecji, w Czechach, Słowacji, Rumunii, Litwie, Łotwie i na Ukrainie. Ponadto nasze produkty znaleźć można w Stanach Zjednoczonych, Ekwadorze, Chile, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w Hong Kongu, Turcji, Indonezji, Singapurze, a także w Kuwejcie, Iraku, Jordanii, Maroko, Tunezji, Libii, Azerbejdżanie, Sudanie i Libanie.

Wiedza i doświadczenie, jakie zdobyliśmy we współpracy z międzynarodowymi partnerami biznesowymi, pozwalają nam na oferowanie kompleksowych rozwiązań dopasowanych do specyficznych wymogów danego rynku. Dzięki własnemu laboratorium i działowi R&D sprawnie dostosowujemy formuły naszych produktów do lokalnych przepisów i przygotowujemy dodatkowe dokumenty, niezbędne do uzyskania certyfikacji na poszczególnych rynkach. Dzięki temu z powodzeniem współpracujemy z partnerami nie tylko w obrębie Unii Europejskiej, ale również ze Stanów Zjednoczonych, krajów Bliskiego Wschodu, Euroazjatyckiej Unii Celnej, Afryki, Azji.