Beliso

kontakt


Salon



Dotacje UE

Dotacje UE

Dotacje UE


Polityka prywatności i cookies

dane kontaktowe


Beliso Sp. z o.o.

Ul. Kosmatki 16, 03-982 Warszawa
Tel./fax. 22 671 75 55
e-mail: info@beliso.eu


Sekretariat Prezesa Zarządu

Marta Murawska - Asystentka Prezesa Zarządu
info@beliso.eu, 22 671 75 55, wew.45


Dział Sprzedaży

Jerzy Dąbrowski - Dyrektor Sprzedaży Detalicznej - Dział Fryzjerski
j.dabrowski@beliso.eu, 508 020 644


Biuro Obsługi Klienta

Hanna Trojanowska - Dyrektor Administracji i Logistyki
h.trojanowska@beliso.eu, 22 671 75 55, wew.24

Urszula Jankiewicz - Kierownik BOK
u.jankiewicz@beliso.eu, 22 671 75 55, wew. 37

Barbara Georgijew
b.georgijew@beliso.eu, 22 671 75 55, wew. 25

Wioletta Pszczoła
w.pszczola@beliso.eu, 22 671 75 55, wew.22


Księgowość / Dział Kadr

Beata Polkowska – Specjalista ds. Kadr i Finansów
b.polkowska@beliso.eu, 22 671 75 55, wew. 23


Dział Eksportu

Edyta Blank - Manager Eksportu
e.blank@beliso.eu, 508 020 041


Dział Zakupów

Katarzyna Gójska - Manager Działu Zakupów
k.gojska@beliso.eu, 22 671 75 55, wew. 26

Emilia Mosiej - Specjalista Działu Zakupów
e.mosiej@beliso.eu, 22 671 75 55, wew. 36


Dział Marketingu

Patrycja Oleksy - Specjalista ds. wdrożeń produktów
p.oleksy@beliso.eu, 22 671 75 55 wew. 28

Anna Kubaj-Rosłan - Specjalista ds. Marketingu
a.kubaj@beliso.eu, 22 671 75 55 wew. 29

Magdalena Książek - Specjalista ds. Marketingu
m.ksiazek@beliso.eu, 22 671 75 55 wew. 38

Joanna Romaszko - Brand Manager
j.romaszko@beliso.eu
urlop macierzyński