Beliso

nasze marki


SalonDotacje UE

Dotacje UE

Dotacje UE


Polityka prywatności i cookies

Salon Ce-Ce' Beauty Clinic


Ce-Ce' Beauty Clinic – uwiedzie Cię przestrzenią

Salon CeCe Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom miłośniczek przyjemności czerpanej z harmonii ducha i ciała, otworzyliśmy Ce-Ce Beauty Clinic - największy w Warszawie salon Spa i relaksu.

Kierowani chęcią rozwoju, oddajemy do Państwa dyspozycji Ce-Ce Beauty Clinic - magiczne miejsce, w którym na 1000 metrów kwadratowych wysublimowanego luksusu, pozwalamy kobietom odpocząć i zaopiekować się ciałem i duszą. Nowy, największy salon Day Spa w Warszawie to efekt naszego wieloletniego doświadczenia w działalności na rynku. Wprowadzając wiele ciekawych zmian i udogodnień chcemy podnieść standard usług zachowując zasady kompleksowej pielęgnacji oraz przyjazny dla klientów cennik. W nowym salonie mogą Panie skorzystać z zabiegów z zakresu pielęgnacji ciała, twarzy, dłoni oraz stóp jak również zasmakować w dobrodziejstwie starożytnej ajurwedy. Oferujemy także bogaty wybór usług medycyny estetycznej, które upiększą i odmłodzą skórę twarzy. Nowością są wyjątkowe warsztaty pracy nad wizerunkiem i samopoczuciem dla miłośniczek dobrego stylu i wygody. Zajęcia Akademii Kodu i Ubioru, prowadzone przez Panią Dorotę Wróblewska będą doskonałą okazją do poznania sekretu dobrego wyglądu i pewności siebie.

W przestrzennych wnętrzach Ce-Ce Beauty Clinic pomyśleliśmy także o kobietach lubiących dzielić się swoją radością i przyjemnością, dlatego zapraszamy do odwiedzania naszych gabinetów z najlepszą przyjaciółką lub grupą koleżanek i wspólnej celebracji chwili kojącego relaksu. Wszystkie zabiegi, które wykonywane są w Ce-Ce Beauty Clinic mają na celu poprawę kondycji psychofizycznej kobiet poprzez wyjątkową opiekę i pielęgnację. Wierzymy, że poznawanie własnego ciała i duszy, w gronie doświadczonych specjalistów, pozwoli wszystkim Paniom dostrzec piękno i siłę drzemiące w każdej kobiecie.

Ce-Ce Beauty Clinic, daj się uwieść.

Link: http://salon.cece.pl